Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion:

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.



Discussion and reviews

Autocamp Wilsonka na Dalešické přehradě, Hartvíkovice

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

01. 07. 2023
From: Adela Prokešová

Zdravím všechny příznivce kempu.Jsem v kempu Wilsonka na dalešické přehradě a hrůza.Špatně posekaná a nebo vůbec posekaná louka na stany.Chybí odpadkové koše na pláži-je jich málo.Při vyběru nanuku-trapné.Neni skoro nic.Na toaletách neteče teplá voda.Nevim zda ve sprše,mám žeton na večer za 35kč.Ceny za vše přemrštěné.Sprcha u pláže dost nepraktická.Abych se osprchovala tak se musim ohnout a mačkat 5x.Opravdu zázemí kempu za ty peníze nulové Jediné co je tu hezké tak přiroda ale dnes jsem znechucená.Jezdim sem už pár let a letos na to že začala sezona tak hrůza.Nelibi,už sem jezdit nebudu,kemp nemohu doporučit

08. 05. 2022
From: František Z.

Kemp jsem navšťívil v roce 2021 za účelem pořízení fotografií krásné přírody. Kemp je jeden z nejhezčích v republice. Ideálni podmínky pro táboření a rekreaci. Nádherná pláž s přistupem pro děti k vodě. Ráj pro milovníky vodních sportů, rybáře i fotografy. Například miss pláže. Nedaleko pivovar Dalešice, elektrárna Dukovany, vodní elektrárna, skála s výhledem na přehradu a pod. Nejvíce se historii dozvíte od pana Květoše, který je jedním ze zakládajících osadníků pláže(r.1980).

06. 07. 2019
From: Karel Štěpán

Kemp průměrný,ale hezký za dobrý peníz.Hezká příroda.Za mě minus za stravování samé polotovary a ještě obsluha se vás snaží ošulit při vracení peněz každý den se mi to stalo jednou a nedal jsem si říci a poslal jsem dceru ať mi koupí dobré bramboraky ???????????? a hned ji vrátila o 20kč míň tak mě přešla chuť na ty suprové bramboráčky ????

26. 07. 2015
From: dana

neni dodrzen nocni klid a ukrutny neporadek po diskotekach

14. 01. 2014
From: Beinhauer

pod Wilsonovu skalu jsem jezdil za mlada na tremp.proto se rad kazdorocne vracim i do kempu.i pro moznost kotveni a provozovani lode.obsluha,zarizeni na urovni.z Brna je to kousek,takze všechno o.k.

02. 08. 2012
From: Martin

Tento kem ROZHODNĚ nedoporučuji.Již léta má pověst zařízení v němž si nezletilí testují co vydrží oni a okolí.Viz alkohol,hory pet flašek,hluk až do rána.Viz poslední akce Mis Pláž.Kdy opilec projel stany autem.Tyto víkendy se opakují se železnou pravidelností za tiché asistence lídí z recepce kempu!

28. 07. 2012
From: davidoff

letos poprvé v červenci, hnusná voda, hodinu fronta na osprchování, sociální zařízení špinavé, ještě že dobře vařili v restauraci,hrozný kemp, již nikdy více

25. 07. 2012
From: dana fialová

už jezdíme na dalešickou přehradu 15let a letos tam jedem zase,pořád se tam vřacíme moc se nám tam líbí?je tam pekné koupání,příroda a rybaření....