Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion:

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.



Discussion and reviews

Chatka na Nechranické přehradě, Vikletice

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

19. 09. 2022
From: Soňa

Velice příjemní majitelé, super vybavená chatka, čisté sociální zařízení a příjemné prostředí. Ještě jednou děkujeme za příjemné dny. Soňa D.

30. 07. 2012
From: pavlisova

DOBRY DEN ZAJIMALO BY ME ZDA MATE VOLNY MISTO V TERMINU 6 AZ 8 SRPNA DEKUJI ZA ODPOVED

04. 01. 2012
From: VĚRA HRONKOVÁ

Dobrý den máme zájem strávit letošní dovolenou u vás v kemou prosím o ZASLÁNÍ UDAJŮ OHLEDNĚ CEN CHATKY PRO 4 OSOBY NA LETOŠNÍ ROK JE LI MOŽNÉ PŘIKOUPIT LŮŽKOVINY A JAKÉ JSOU VOLNÉ TERMÍNY NA MĚSÍC ČERVENEC PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD HRONKOVÁ VĚRA JINDŘICHŮV HRADEC TEL 721583884 /724599292

29. 08. 2011
From: Heike Barth

Wir würden gern vom 1. - 3.09.2011 bei Ihnen
3 Bungalows auf den Namen Barth
bestellen.
Sollte dies möglich sein senden Sie uns bitte eine Bestätigungsmail zu.
Mit freundlichen Grüßen aus Leipzig
Heike Barth

29. 07. 2010
From: Gerhardt

von 30.07.2010 bis 01.08.2010 für 4personen.
was für kosten kommen auf mich zu: 2Übernachtungen in der Hütte, wenn sie sowas frei noch haben?
danke.

03. 07. 2010
From: Angelika Nováková

Přeji dobrý den.Nevím zda bude číst tuto zprávu pan majitel,ráda bych,protože to co se mi dnes stalo mě opravdu dost zasáhlo.Objednávala jsem zhruba před týdnem telefonicky chatku.Bylo mi zděleno,že chatka není ale je možno buńku.Souhlasila jsem a zdělila že na 100% přijedeme.Jsme tam každý rok dokonce 2x.Dnes když jsme přijely,tak mi bylo oznámeno že buńku nemáme a moje jméno nikde nebylo navíc napsané.Pán z recepce mne navíc urážel že jsem si měla přijet chatu dopředu zaplatit co i prý chci atd. Navíc jsem vezla syna,který je vážný epileptik stav v autě dost těžce nesl.Já tam jezdila vždy strašně ráda právě proto,že synovi tam prostředí prospívá,každému jsem kemp doporučovala a chválila,ale po dnešku?Výsledek? Zkolabovaný syn,řidiči za odvoz a benzín 1.000 a dovolená doma.Moc Děkuji p.Nováková

04. 06. 2010
From: Wittwer Thomas

Meine Frau und ich besuchen die Retungshundeweltmeisterschaft in Zatec.
Ich möchte sie anfragen ob sie vom Freitag 2.Juli bis Sonntag 4.Juli noch eine Hütte frei haben. Wir haben zwei Hunde dabei.
Mit freundlichen Grüssen
Th.Wittwer aus der Schweiz