Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 points

Kemp Rusava

Rusava 4.33 points

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 points

Discussion:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

District:
21. 07. 2014
From: miloš

proboštská jezera-hrůza-neupraveno,špína,štěkot jak v psím útulku,prostě jen rychlá komerční záležitost (172)Camp reviews »

Kemp Úštěk u jezera Chmelař

District: Litoměřice
21. 07. 2014
From: Luboš

nejhorší kemp kdy sem kdy zažil - umývárny špinavé a o záchodech ani nemluvím a pozor krade se tam (57)Camp reviews »

Kemp Vltava

District: Český Krumlov
21. 07. 2014
From: Eliška

V tomto kempu jsme byli ubytovaní tento víkend. Musím říct, že silně nedoporučuju. V dřívějších letech jsme zde byla již dvakrát ubytovaná a vždy vše v naprostém pořádku. Ale tentokrát jsem byla úplně zhnusená jak se o kemp nikdo nestará. Úplně nejhorší pro mě byl stav hospody - podlahu ani stoly asi letos ještě neumývali. Všude zaschlé vylité nápoje a kdoví co všechno, to samozřejmě způsobovalo nálety desítek much; ráno když jsme šli na snídani jsme museli dlouze hledat alespoň kousek stolu který není zlitý pivem či něčím jiným. Celkový dojem z hospody však završilo objednání borůvkových lívanečků - nejen že na celých lívanečkách bylo tak 7 kusů borůvek v neochucené fialové vodě, ale všemu ještě kralovala utopená moucha a neochota k reklamaci tohoto jídla (nakonec jsme vzdali dohadování s číšníkem, protože kvůli 50 Kč si člověk dovolenou kazit nechce).Sociálky byly také velmi špinavé, neuklizené a toaletní papír jsem zde potkala jen jednou....chápu, že je hlavní sezona, ale právě kvůli tomu by měla stoupnout starost o vzhled kempu. Příště už nebudeme riskovat a postavíme stan někde jinde. (9)Camp reviews »

Camping & Restaurant BEZDREV

District: České Budějovice
21. 07. 2014
From: Roman

Kemp příšerný, na břehu se válejí chcíplí kapři klidně i 2 dny, než někdo je schopen je uklidit, animační program pro děti má být dle papírového letáku každý den, během víkendu nebyl ani jednou, voda kamenitá, blátivá, špinavá, na umývárně a WC za celou sobotu nebyl proveden ani jeden úklid. WC nejde uzavřít, musíte si držet kliku na dveřích. Za vše se platí, v budoucnu zde možná zpoplatní i vzduch co tam budete dýchat. O to více nechápu , stará xxx na šňůrku, kde po zatáhnutí protéká voda na záchodech. Do kempu jsme jeli 300 km, po návštěvě ZOO Hluboká a zámku Hluboká (tyto výlety stojí za to) jsme rychle kemp opustili. (68)Camp reviews »

Kemp Ledečko

District: Benešov
20. 07. 2014
From: Zuzana Š.

Naprosto otřesné sociální zařízení!!!
Zaplatili jsme vlastně jen za nocleh na trávě, žádné jiné služby se nekonaly. (2)Camp reviews »

Autocamp Jinolice

District: Jičín
20. 07. 2014
From: Kolářová

Nejhorší kemp,který jsem poznala!!!Byla jsem tam ubytovaná 1 týden.Za celý týden jsme se nevyspali,celou noc rámus,hlahol a řev do rána !!!Takový kemp NEBRAT!!! (15)Camp reviews »

Chatový kemp U Lišáka

District: Plzeň-sever
19. 07. 2014
From: Bronislav Jirák

Právě jsme se z tohoto kempu vrátili a byli jsme skutečně spokojeni. Klid, dostatek soukromí, komfort sice nejnutnější, ale vše bylo vyváženo vlídným prostředím. Děkuji za krásnou dovolenou. B.J. (8)Camp reviews »

Kemp Rožmberk

District: Český Krumlov
18. 07. 2014
From: Zdeněk

Tento kemp vřele doporučujem.Bylo tu super.Vodáci Pelhřimov (10)Camp reviews »

Tábořiště Peklo

District: Mladá Boleslav
17. 07. 2014
From: Luky

Znám tento kemp od mala a jel jsem tam i se ženou a prckem za klidem, vodou, borovicemi a stanováním s vidinou, že si odpočinu. Nestalo se tak. Přírodní prostředí je jedno plus, pokus o lepší kuchyni v „hospůdce“ či spíše občerstvení druhé. To je vše. Pominu zázemí, do kterého se zřejmě provozovatel rozodl neinvestovat. Mnoho rozdílů od let lehce porevolučních není vidět, snad jen je to více prorezlé a místo střechy nad občerstvením je plachta. To mi ale nevadí, jen mi to přijde smutné. Daleko horší je to s naprostou ignorací ze strany personálu vůči klientům v nočních a ranních hodinách. Pokud ale platím provozovateli kempu za to, aby do dvou hodin do rána duněla z kiosku diskotéka (pardon, tucárna jen do půlnoci, pak to vystřídali další umělci), pak je vše v pořádku. Provozovatel by to ale měl napsat na vrata. Nejen, že se personál zpíjí s bandou místních ochmelků a do decibelů vyřvávají svá opilecká moudra, ale sami porušují návštěvní řád, který sám provozovatel vydal. A podotýkám, že tento brajgl dělali prakticky sami pro sebe, ne proto, že by měli plac u kiosku narvaný lidmi, kteří chtějí tančit. Odjel jsem z kempu unavenější a znechucenější. Viděl jsem příklad toho, jak člověk dokáže zprznit svým přístupem krásné místo. (16)Camp reviews »

Bungalovy Kersko

District: Nymburk
17. 07. 2014
From: marmoša

Neaktuální informace i fotografie. Areál poněkud zpustlý, neuklizený. Ceny příznivé, záchody čisté. Umývárka i kuchyňka nám jako stanařům chyběla. (3)Camp reviews »