Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.48 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 points

Kemp Rusava

Rusava 4.33 points

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 points

Discussion:

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.

Lída *****
Už se do Vašeho kempu zase moc těšíme! Na krásnou přírodu, výborné pivo a vynikající kuchyni!

Michal *****
Perfektni kemp především pro rodiny s dětmi, pánové i dámy si pochutnáte na skvělé Plzni za 50 Kč, výborné jídlo - za mě se kuchyně oproti loňskému roku vyznamne zvedla, deti si zahrají hry,mohou skákat na nafukovací trampolíně a spousta dalšího. Koupání navazuje na kemp, čili značka ideál. Děkuji moc za krásný vikend

Spytihnev **
Kemp jsme navštívili minulé léto po dobu dvou dní. Mimo to že cena za stan se lišila od ceny na stránkách (což jsme překousli)jsme byli z kempu nadšeni. To teda do té chvíle než jsme došli na recepci. Jelikož jsme v kempu byli poprvé, nevěďeli jsme kde je a budova která se tomu podobobala opravdu neměla na zdi název RECEPCE, a tak jsme se šli zeptat. “Dobrý den, je toto recpce?” Pán okolo 30-40 let odpověděl “Co myslíš vole?” Odpověď nás zcela šokovala!! Absolutně neslušné a nevhodné. Slušně jsme se zeptali a nemyslíme si že by takto pán odpověděl starším lidem. Chápu, že jsme mladí ale i přesto… Mimo toto byl kemp fajn a jediné co jsme si z kempu odnesli, jsou traumatické vzpomínky :)

Juha ****
Absolutní spokojenost, velice vstřícný a ochotní majitelé, vždy se rádi vracíme. Po zkušenosti se sousedním kempem Stavorek se to opravdu nedá srovnat. Těšíme se na sezónu ????



Discussion and reviews

Autocamp Hoch Bezdrev, Hluboká nad Vltavou

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
07. 07. 2021
From: Pavla

Po příjezdu nadšení, krásné okolí, spoustu plánů,zaplacené 2 noci. Večer se uložit ke spánku, ale ejhle, problém na světě. Mám obrovskou fobii z pavouků, pár se ukázalo, tak manžel zlikvidoval, no že tedy půjdeme spát, ale najednou kam se člověk podíval?? Byli všude, na chatce, v předsíni, v chatce, černé pavoučí doupě. To už byl extrém, naložili jsme věci a pryč z kempu. Chápu, že je člověk v přírodě, ale co je moc je moc a bylo moc i na manžela a to nemá fobií jako já. Personál nám vrátil aspoň polovinu se slovy omluvy. Nooo na to kolik stojí chatka, bych čekala, vystrikanou chatku. A nejen naší, slyšela jsem o problému i z chatky opodál, ale extrém byl u nás. Nikdy a nikde jsem se s takovým problém nesetkala. Pro lidi mého typu, určitě nedoporučují!!!!!

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
14. 05. 2019
From: Bernhard

Kleiner, gemütlicher und ruhiger Campingplatz in der Nähe von Budweis. Sehr nette Betreiber, der auch deutsch spricht. Die Nähe zum See ist klasse. Es gibt keine Stellplätze direkt am See, was aber wegen dem direkten See Zugang kein Problem ist. Diese gibts nur beim Nachbarplatz. Dieser Platz ist günstiger als der große Nachbar Platz. Die Ausstattung ist funktionell mit getrennten Waschraum, Duschraum und Toilettenraum. Es gibt jederzeit warmes Wasser und pro Person 1 Duschmarke pro Nacht. Was wir vermisst haben sind Ablageflächen in den Sanitär Räumen. Weithin gibt es eine Lagerfeuerstelle und einen Sandkasten für Kinder. Das Restaurant öffnet leider erst im Juni.

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
28. 08. 2016
From: Tomáš

Kemp Hoch Bezdrev mě celkem mile překvapil (dle recenzí na internetu, jsem se tam trochu bál). V kempu jsme byli ubytováni 7 dní. Chatka pěkná, prostorná.. nové skříňky. Hůře jsou na tom záchody, chtělo by to trochu renovovat a více dbát o čistotu, to samé sprchy. Limit na teplou vodu taky není zrovna nejdelší, vysprchovat se stihnete jen tak tak. Dále by to chtělo vychytat umyvadla na nádobí, jinak ale umývárna fajn.. s teplou vodou. V kempu je i \"kantýna\", kterou ale hodnotit nemůžu, nechodili jsem tam, měli jsme vlastní vařič. Pro děti je zde k dispozici \"pískoviště\", ale bohužel bez písku :) jsou tam pouze kamínky. Prolejzačky, nebo jinou možnost pro hraní dětí zde nenajdete, v tomto trochu supluje sousedni kemp a dávají na jevo, že z toho zrovna nemají radost, což je pochopitelné. Nicméně stejně tento kemp mohu jen doporučit. Fajn ceny, příjemné prostředí. Minusy nejsou zas tak zásadní. Takže zas někdy! Ještě dodám.. vemte repelent! :) Závěrem ještě, dejte pozor na fotky a recenze, spousta lidí bohužel neví kde se ubytovali, tak míchají fotky a recenze s konkurenčním sousedním kempem \"Camping restaurant Bezdrev\".

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
12. 08. 2016
From: Monika Maňáková

V kempu jsme byli velmi spokojeni,nadseni,je moc hezky,personal i obsluhy příjemní mladí lidí,nemuzu než doporučit,super malá dovolena

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
02. 07. 2016
From: Theo Herwarts

Leider muss ich hier an dieser Stelle eine bitterböse Nachricht hinterlassen.
Wir hatten für Anfang April einen zweiwöchigen Aufenthalt verabredet, bei der Ankunft fanden wir einen Campingplatz vor ohne Toiletten, ohne Wasser und ohne Strom. Als wir unsere Enttäuschung einer einheimischen Reisleiterin mitteilte, sagte saie un s \\\" Wie können Sie ausserhalb der Sommerzeit hier im Ostblock einen Campingurlaub planen? Hier campen die Menschen NUR IM SOMMER!\\\" Theo Herwarts

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
31. 08. 2012
From: Tichý

Klady: Příjemný kemp, čisté sociálky, vstřícný personál, dobré jídlo ve venkovní restauraci, dobře ošetřené pivo.
Zápory: Není oficiální vlastní přístup k rybníku, omezený provoz restaurace 8 - 10, 12 - 14 a 16 - 22 hod.

Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
20. 07. 2012
From: Plemenak

No ja tu spokojeny tedy rozhodne nejsem. Ocekaval jsem uroven a jistou davku klidne dovolene bez problemu. Bohuzel hne dpo prijezdu a po ubytovani jsem navstivil jejich obcerstveni. Dal jsem si sklenku piva a po dopiti ji vratil se slovy diky zde je sklenice. druhy den jsem byl v soku kdyz dotycny provozovatel me narknul ze jsem sklenku ukradl. A odmital obsluhovat po celou dovolenou. Nevim proc sklenku jsem nemel ani duvod brat potoze se takovou cinnosti nezabyvam a rozhodne si nehodlam delat problem pro kousek skla ale mrzi me princip. aniz by provozovatel vedel a mel prehled ukazalo se ze jen placa hlasite aby to kazdy slysel a rozhodne mu neslo o sklenku co ci proc to delal nevim vim jedno jiz tento kemp hoch nenavstivim arozhodne jsem jej jiz rozmulivl sirokemu okoli a kamaradum jak ze stredoceskeho kraje tak s Prahy Kemp nedoporucuji s duvodu predevsim arogance personalu a provozovatele majitele.



Autocamp Hoch Bezdrev

District: České Budějovice
09. 06. 2010
From: Rů Vernerová

Bylo u vás krásně, příjemná a vstřícná obsluha, ceny lidové, krásné prostředí a vůbec perfektní víkend. Moc děkují všichni účastníci ze srazu \"najdi se\". :-)) Těšíme se zase u vás nashledanou a vřele doporučujeme všem!!!