Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion:

marketaendler *****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.

Lída *****
Už se do Vašeho kempu zase moc těšíme! Na krásnou přírodu, výborné pivo a vynikající kuchyni!

Michal *****
Perfektni kemp především pro rodiny s dětmi, pánové i dámy si pochutnáte na skvělé Plzni za 50 Kč, výborné jídlo - za mě se kuchyně oproti loňskému roku vyznamne zvedla, deti si zahrají hry,mohou skákat na nafukovací trampolíně a spousta dalšího. Koupání navazuje na kemp, čili značka ideál. Děkuji moc za krásný vikend

Spytihnev **
Kemp jsme navštívili minulé léto po dobu dvou dní. Mimo to že cena za stan se lišila od ceny na stránkách (což jsme překousli)jsme byli z kempu nadšeni. To teda do té chvíle než jsme došli na recepci. Jelikož jsme v kempu byli poprvé, nevěďeli jsme kde je a budova která se tomu podobobala opravdu neměla na zdi název RECEPCE, a tak jsme se šli zeptat. “Dobrý den, je toto recpce?” Pán okolo 30-40 let odpověděl “Co myslíš vole?” Odpověď nás zcela šokovala!! Absolutně neslušné a nevhodné. Slušně jsme se zeptali a nemyslíme si že by takto pán odpověděl starším lidem. Chápu, že jsme mladí ale i přesto… Mimo toto byl kemp fajn a jediné co jsme si z kempu odnesli, jsou traumatické vzpomínky :)

Juha ****
Absolutní spokojenost, velice vstřícný a ochotní majitelé, vždy se rádi vracíme. Po zkušenosti se sousedním kempem Stavorek se to opravdu nedá srovnat. Těšíme se na sezónu ????

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

To se mi líbí(4)

Discussion Camping Matyáš Vrané nad Vltavou:

Blanie ****
Nádherný kemp, majitelé super, připravili pro hosty zábavu, občerstvení, pro děti program, tak se jen tak nevidí. Tento kemp je prostě super. Děkujeme za krásný poslední víkend v této sezóně a už se k Vám opět těšíme. ❤

Hana Korbová ****
Naprosto úžasný kemp a majitelé také skvělí, vše tam byli úžasné, takové koupelny jsem nikde neviděla i vyhřívané, plno hraček kol houpacek a krásně čisto všude, všem doporučuji.

Martina Dvořáková *****
skvělý kemp, majitelé příjemní,ochotní. Jídlo výborné,perfektní zázemí. Naše děti byly našené s vodotrysků a neuvěřitelného množství kol,odrážedel a koloběžek, které si během dne mohli zdarma půjčovat a jezdit si po kempu. Rádi se zase někdy příště vrátíme :-) moc doporučuji!!!

Olga *****
Uzasny kemp, cisty, udrzovany se spoustou nadstandardnich detailu /vune na wc, vecer sviti u toalet spousty svicek , aj./mili majitele, krasne prostredi. Jedte se podivat, pohoda kousek od Prahy. Kovanda

Martin ŠEDA *****
Přijeli jsme, viděli jsme, zažili jsme a nevěřili jsme. Už při příjezdu nás odzbrojila paní Hanka svým milým a přátelským přivítaním. Celý týden jsme si připadali jako když jsme někde u milých příbuzných, ale rozhodně ne v Čechách a ještě k tomu u Prahy. A to byl teprve začátek. Nádherně klidný kemp perfektně udržovaný a neskutečně čistý. Na záchodech i v umývárnách by se 24 hodin dalo jíst ze země, vše zářilo čistotou a všude vyvoněno příjemnou vůní. Před toaletami s umývárnou super terasa s posezením kde každý večer hořeli svíčky. Všude kvetoucí květiny. Vybavená kuchyň s vnitřním i venkovním posezením, k dispozici 2 automatické pračky a sušička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a lednice. Neskutečné zázemí pro děti - venkovní velké hřiště + vnitřní samostatně stojící herna. K dispozici velké otevřené ohniště, krb a gril na opékání. Dřevo připravené k použití. U každého posezení. Přes noc celý kemp uzamčený a hlídany ostrahou. Každé ráno čerstvé pečivo jak slané tak sladké + různé sýry paštiky, med marmeláda atd. Personál po celou dobu milý, usměvavý a velice vstřícný. Kdyby to šlo dáme 10* protože toto jako celek jsme u nás ještě neviděli. Děkujeme

Olivie a Ivo *****
Suverénně nejlepší kemp v ČR. Tady myslí v první řadě na návštěvníky, a to ve všech ohledech, které si lze představit , klteré od běžného kempu neočekáváme. Také to není běžný kemp! Je vysoce nad úrovní kempů v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Německu, Slovensku. Dále soudit nemohu, ale v těchto zemích i, stejně jako u nás, jsme navštívili v průběhu cca 25 let dostatek kempů ( bude jich cca 200 až 300) a kem Matyáš nad nimi jednoznačně výrazně přečnívá ve všech ohledech. Nezmiňuji se zde o nějakém luxusu, o ten vůbec nejde, ale o čistotě, vybavenosti, údržbě, klidu, pohodě, vstřícnosti a množství nadstandardních vychytaných detailů , na které jste ani nepomysleli. Ani jste nemuseli, v kempu Matyáš myslí za vás, pro vás a vaši pohodu. Olivie a Ivo

Jiří Fabián
Vážení,
úroveň jednotlivých kempů se dá určit podle stavu WC a sprch. Pokud máte na WC čisťounko, voňavo, dostatek toaletního papíru s funkčními žárovkami, a doplněné vkusnou a jednoduchou výzdobou, sprchové kouty s mýdlem v několika druzích, vatičky, tamponky pro smytí líčidel, dětský box s připravenými „pemprskami“ (opět v čistém a voňavém prostředí), víte, že jste v tom správném kempu. Chcete se setkat s takto perfektně vedeným kempem na břehu Vltavy? Pak si zajeďte do kempu Matyáš ve Vraném nad Vltavou. Následky povodní se projevily pouze na příjezdových komunikacích, na kempu samotném však ne. Sice si při objížďce zajedete pár kilometrů, ale prostředí, se kterým se v tomto kempu setkáte, stojí za to. Příští rok se při návštěvě “Vandru pod Mostem“ ve Skochovicích určitě ubytuji zase zde.
Jiří Fabián
Železný Brod


super Kemp Matyáš přímo u Vltavy jen 5 km od Prahy

Představujeme super Kemp Matyáš na pěkném místě přímo u Vltavy jen 5 km jižně od Prahy. Do centra Prahy se dostanete po cyklostezce kolem Vltavy přímo z kempu až ke Karlovu mostu nebo vlakem na Hlavní nádraží. Ubytování ve vybavených 2x 4L chatkách nebo 70 míst pro stany či karavany s el.přípojkou. Kemp byl v roce 2022 jedním z nejlepších 20 kempů v Evropě. Rezervace bez provize na Camping Matyáš

klasický Autokemp v Českém ráji

Představujeme klasický Autokemp Dřevěnice v turistické oblasti Český ráj, kde můžete strávit pěkné dny za pěkné peníze. Navíc je blízko malebné město pohádek Jičín a přírodní rezervace Prachovské skály. Můžete si vybrat pěkné místo pro stany i karavany s přípojkami elektřiny nebo se ubytovat v 2+1L chatce za 205Kč/os/noc. Ideální pro kempaře, rodiny, turisty i skupinové akce a školy. V kempu je pískoviště, houpačky, stůl na ping-pong nebo hřiště na plážový volejbal. Rezervace bez provize na Autokemp Dřevěnice

Pěkné 4-5L chatky s bazénem u J.Hradce v J.Čechách

Rekreační zařízení U Kapličky v klidné obci Malý Ratmírov v České Kanadě, 12 km od Jindřichova Hradce. Leží na břehu rybníka a v okolí je spousta dalších rybníků a přírodních zajímavostí, ideálních pro turisty, kempaře, rodiny i skupiny.. Ubytování v pěkných 4-5L chatkách, restaurace je v hl.budově, můžete využít vlastní bazén, volejbalové hřiště, stolní tenis a venkovní ohniště. Rezervace bez provize: Rekreační zařízení U Kapličky

To se mi líbí(25)

Discussion Kemp Alegro Hořice v Podkrkonoší:

Yveta *****
Byli jsme již popáté, vždy super přístup,. výborní jídlo i zázemí, majitel jsou velmi vstřícní, kemp se stále vylepšuje. Já mohu jen doporučit- Za mě prostě skvělé.

Pavla ****
V kempu jsme byli v srpnu ubytováni v apartmánu. Vše super. Milí majitelé. Cena odpovídá kvalitě. Apatmán by mohl být více vymazlený, ale je jasné, že pak by to bylo o jiných cenách. Moc velké spokojenost. Přejeme ať se daří.

petr
Je to určitě krásný kemp škoda že zde nejsou fotky karavanů a obytných aut pro inspiraci

Zdenek a Věra *****
Kemp jsme si vybrali náhodou po problémech s "bydlíkem" a byli jsme jak v Jiříkově vidění.Čistota,klídek bazén, pěkná restaurace vždy připravena obsloužit a velmi příjemná paní šéfová. Ráj odpočinku a nádherné okolí.Moc a moc se nám líbilo a doporučuji kemp všem. Ať se Vám daří.My se vrátíme.

Iva ****
Na poslední chvíli jsme se rozhodly pro dámskou jízdu s dětmi a zde naštěstí byla volná chatka. Jak jsme byly rády, že jsme strávily pár dní právě zde????Úžasný klid, super zázemí (restaurace, velký bazén, kuchyňka, teplá voda ve sprchách celý den) a hlavně mnoho zábavy pro děti (hřiště, prolézačky, pískoviště s hračkami, pung-pong, půjčovna dětských kol, tříkolek, koloběžek, vnitřní herna, skákací hrad, večer pohádka). Ochotná paní majitelka. Chceme se vrátit nehen s dětmi, ale i bez nich????

Líba Málková *****
Naprosto super, čistý, udržovaný kemp s velkým bazenem. Spousta vyžití pro děti. Skvělé snídaně formou švédského stolu. Večeře moc dobré, výběr ze 2 jídel.
Doporučujeme!

Květa
Do kempu se každý ro k vracíme :-)

Gebhard
wir waren am Vranov Stausee an der Grenze zu Östreich es war super und gefangen wie die Weltmeister

Schott Thomas
Hallo,wir übernachten seit mehr als 4 jahren jedes Jahr im Kemp Alegro und sind mehr als zufrieden.Sauber warmes Wasser zum Duschen und Top Siervis so wie auch leckeres essen kann Ich nur weiter empfehlen.

jihočeši
V tomto kempu se nám moc a moc líbilo.Ideální místo k odpočinku pro rodiny s dětmi.Nemám jedinou výtku-příští rok se vrátíme zpět.Dávám jedině palec nahoru
Majitelé jsou skvělí a vzorně se starají o všechny se vším.DÍKY ZA LÉTO 2013

Kemp Alegro v malebném Podkrkonoší

Představujeme Kemp Alegro v malebném Podkrkonoší u obce Hořice. Ubytování v chatách, 6L mob.domech, 4L apartmánech v budově, pěkná místa pro vlastní stany a karavany s el.přípojkou. Vlastním bazén o ploše 150m2 s dětským brouzdalištěm a spoustou atrakcí a sportovního vyžití pro děti i dospělé. Ideální místo pro rodiny, turisty, relaxaci, skupiny i firmy, půjčovna dětských čtyřkolek a dětský klub a animační programy pro děti. V kempu je možná celodení strava v restauraci nebo polopenze, možné grilovat, staročeská restaurace 200m.

Dovolená u Vranovské přehrady na jižní Moravě

Představujeme super místo přímo u Vranovské přehrady na jižní Moravě, Chatová osada U Lesa se nachází klidné ubytování v lese, ale i spoustu zabavy u přehrady nebo hlavní Vranovské písečné pláže. K je dispozici 15 chat s 2L až 5L a jedna apartmánová 5L chata. Dále v plně vybavených bungalovech(mobilheim) se budete cítit téměř jako v hotelu. Ideální pro rodinné dovolené, sportovce i skupiny. V blízkosti je mnoho turistických tras a vranovský zámek. Rezervace bez provize zde: Chatová osada U Lesa

Pěkný kemp s výhledem na Beskydy

Představujeme Kemp pod Husarůvkou na březích Žermanické přehrady v Severomoravském kraji s výhledem na Beskydy. Kemp má udržovaná kempová místa s el.přípojkou v mírném svahu a pláž s pozvolným vstupem do vody s písčitým dnem. Přímo v kempu je restaurace a stánek s teplým jídlem, pitím a pochutinami, v blíkosti jsou i další restaurace a klub Zátoka Na okraji areálu je zátoka, kde je klidná zóna pro rybaření, povolenky lze koupit v kempu. Víc info na Kemp Pod Husarůvkou