Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion:

Michal
Kemp slouží spíše jako karavanová osada. Hodně lidí má zaparkovaný karavan na stálo. Personál kempu velmi příjemný a ochotný. Sprchy a WC čisté a udržované. Ne všichni stálý osadníci dodržují noční klid.

Andrea Jahodová
2 dny strávené v tomto kempu byly velmi příjemné.Vše v klidu a pohodě.Personál velmi příjemný a ochotný,jidlo výborné a vedoucí kuchyně je sluníčko. Děkujeme za krásný víkend.

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

Cottages Buildings
Swimming in the camp or near:
 • Booking archive:

  From date 2.7.2020 | Kemp u jezera
  1x Zelt /2 Personen
  Hello, This is a booking request. Could you please Tell

  From date 03.08.2020 | Autokemp Rybářská Bašta
  4 bungalow nebeneinander 7 Erwachsene 6 kinder
  Ist bei Ihnen im Sommer wieder geöffnet? LG Melanie Noh

  From date 26.06.2020 | Autokemp Rybářská Bašta
  1x Stellplatz

  From date 13.07.2020 | Camp Dolce ***
  ZB 2 Bettzimmer 2 Personen + 1 Kind
  Sehr geehrte Damen und Herren, wie gerade mit ihnen te

  From date 22.8.2020 | Rekreační areál Kristýna
  4B Bungalow 2 Personen + 2 Kinder + 1 Baby

  From date 04.07.2020 | Kemp U Tygra
  3 tents for 6 persons
  Good morning from Germany. Wir are 5 adults and 1 child

  From date 10.07.2020 | Autocamp Železná Ruda
  2 Personen

  From date 4.07.2020 | RS Sycherák
  Chata Ivana 2 Erwachsene+1 Kind

  From date 1.6.2020 | kemp BOUBÍNSKÉ LÉTO
  4b cabin, 2 adults
  Hello, I would like to enquire about booking a cabin f

  From date 1.7.2020 | Camp KAMENEC
  1 Hütte oder 1 Bungalow (4 Personen)
  Wir sind 4 Personen und möchten vom 1.7.-5.7. bei Ihnen