Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Autokemp Jezero

Hlučín 4220x

Rekreační areál Kristýna

Hrádek nad Nisou 3298x

Kemp Podskalí

Klučenice 3265x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 3053x

Best rated camps:

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 points

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.6 points

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 points

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.51 points

Koupaliště a kemp Křtiny

Křtiny 4.5 points

Last Booking:

Date from 2025-08-18 | Camp Horní Lipka
1 místo pro stan (nebo pod širákem) + 2 osoby

Date from 2025-08-13 | Rekreační areál a kemp Pecka
2 místa u vody + elektrická přípojka

Date from 2025-08-23 | Kemp Na Břečkárně
2 místa pro stan + 3 osoby + pes

Date from 2025-08-17 | Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou
1 stan, 2 dospělí, 1 dítě, 1 auto

Date from 2025-08-15 | Rekreační areál Kristýna
32

Date from 2025-08-15 | Kemp Solanec
1x místo pro stan + El přípojka ( 2 dospěly a 3 děti )

Date from 2025-09-06 | Kemp Dolní Kalná
4 l kabine

Date from 2025-08-30 | Kemp Obora Veltrusy
1x 2L chatka 2 dospělé

Date from 2025-08-30 | Autokemp Bílina Kyselka
4L, 4 osoby

Date from 2025-08-30 | Kemp Krumlov
1 Stellplatz für Campingbus, 2 Personen




Discussion and reviews

Kemp pod Pustevnami, Prostřední Bečva

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
28. 07. 2025
From: Monika

Rádi bychom vyjádřili velkou pochvalu dvěma sestrám slečna Denisa a Eliška,které obsluhují v kempu. Jejich přístup byl naprosto úžasný – milé, usměvavé, ochotné a vždy profesionální. Bylo vidět, že svou práci dělají srdcem a s opravdovým zájmem o spokojenost hostů. Díky nim měla naše návštěva v kempu příjemnou a rodinnou atmosféru. Takový personál je opravdový poklad! Děkujeme za skvělý zážitek a budeme se rádi vracet.

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
12. 03. 2025
From: Anna

Jezdíme zde každý rok a stále něco vylepšují, kemp se pořád rozvíjí, což je super! Je zde klid, vybavenost perfektní, personál příjemný, pejsci zde můžou, což je velké plus. Mile nás překvapily animační programy pro děti, určitě super nápad. Kemp doporučuji!

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
24. 09. 2024
From: Jozef

Prístup,ochota ,prostredie-spokojnosť .

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
05. 09. 2022
From: Víchová Ivana

Byli jsme v kempu 3 noci od 23.8-26.8 s dvouleťakem a se psem. Kemp super, kuchyňka vybavena vším potřebným, sprchy a WC čiste. Jediné co bych vytkla byla nabídka polivky, která byla uvařená v pondělí a ještě ve čtvrtek ji nabízeli... To mě trošku zklamalo. Jinak za nás super... Příští rok jsme u Vás znovu

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
26. 07. 2021
From: Šárka

Kemp na první pohled nic moc, ale byli jsme moc spokojení, klidné místo, dobrá lokalita, zase se vrátíme :-)

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
19. 08. 2017
From: Vratislav

Tento kemp je mrtvý. Přijel jsem na večer a místo ubytování jsem našel uzavřenou recepci i hospodu. Místa pro stany a veškeré okolí zarostlé křovím a vysokou trávou. Chatky mrtvé. Vše spustlé, neudržované. Nikde ani živáček.

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
19. 08. 2017
From: Vratislav

Tento kemp je mrtvý. Přijel jsem na večer a místo ubytování jsem našel uzavřenou recepci i hospodu. Místa pro stany a veškeré okolí zarostlé křovím a vysokou trávou. Chatky mrtvé. Vše spustlé, neudržované. Nikde ani živáček.

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
24. 04. 2016
From: Hanka

Dobrý den, doslechla jsem se, že je váš kemp letos uzavřen. Je to možné?Chystali jsme se k vám v červenci.
Děkuji