Klady tohoto kempu, krásné okolí, příroda, voda,restaurace vše ok.Negativni je ,že hosté z východu Bulharska, Rumunska (všichni vědí kdo jsou oni),do půl 3 rána, hluk, ožralecký bordel, absolutní neúcta k okolí, k dětem, kteří jsou zde ubytování také. Má to obrovský potenciál, bohužel tito hosté jsou večer hluční natolik,že nedoporučujeme zde trávit čas, víkend.









