Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2888x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-07-12 | Kemp u Jezu
3 místa + el. přípojka

Date from 2026-07-26 | Kemp Velehrad
chatka pro 4 osoby

Date from 2026-07-13 | Kemp Vranov

Date from 2026-08-16 | Autokemp Jezero

Date from 2026-07-07 | Autokemp Koryčany
1x stan malý, 1x stan velky, 5 osob

Date from 2026-07-13 | Autokemp Bučnice
Bungalow1

Date from 2026-06-28 | RS U Brodu
5L chatka , 2 dospělé osoby a 3 děti

Date from 2026-06-26 | Camping Rožnov
2 Erwachsene 2 Kinder

Date from 2026-06-30 | Kemp U Fíka - Nahořany
2 chatky a 5 osob

Date from 2026-07-23 | Autokemp CHABAŘOVICE
4L chatka




Discussion and reviews

ATC Domanínský Rybník, Bystřice nad Pernštejnem

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

ATC Domanínský Rybník

District: Žďár nad Sázavou
26. 08. 2022
From: Jaroslav

Vůbec tam nejezděte. To místo chci pro sebe!!!!! Povídám, jeďte jinam!!!! :-)

ATC Domanínský Rybník

District: Žďár nad Sázavou
09. 08. 2020
From: Abc

Byli jsme zde týden a větší hrůzu jsme nezažili. Když pominu, že vše páchlo zatuchlinou, tak co se týče WC, za celý týden nebylo doplněno mýdlo a ručník byl po týdnu úplně černý a nehorázně smrděl. Ve sprše tekla smradlavá rezavá voda. Už se tam neukážeme. Nejhorší kemp, kde jsme byli.

ATC Domanínský Rybník

District: Žďár nad Sázavou
23. 07. 2017
From: J Kozel

v kempu jsme nestrávili tolik času, ale velká spokojenost. Všude čisto , pořádek a velice příjemná obsluha .Jak to bude možné .rádi zase přijedeme. Děkujeme J Kozel