Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2888x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-06-24 | Kemp Horní Bečva
1 Stellplatz Gr. L mit Stromanschluss

Date from 2026-06-26 | Rekreační středisko Arnika
2x chatka

Date from 2026-07-31 | Autokemp Bílina Kyselka
3 místa pro stany a 5 osob 1 auto

Date from 2026-06-27 | Safari Park Resort a Kemp****
1 camping pitch for caravanWith electricity connectionCamping pitch for caravan

Date from 2026-07-04 | Kemp Letní den
1 stan 1 dospělý + 2 děti (8 a 11let)

Date from 2026-06-27 | Resort Beach Nová Živohošť
3 chatky,

Date from 2026-07-13 | Autokemp U Tomášků

Date from 2026-06-17 | Camp Dolce ***

Date from 2026-06-26 | Tábořiště Leskovec
1 místo + 2 osoby

Date from 2026-06-26 | AUTO-AQUA-CYCLO CAMP Ostrožská Nová Ves
1misto u vody karavan 1 dospělý 2 deti1 chatka 1 dospělý a 1pes




Discussion and reviews

Kemp Na Břečkárně, Rataje nad Sázavou

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Kemp Na Břečkárně

District: Kutná Hora
13. 09. 2025
From: Erika

Krásné místo. Spokojenost.

Kemp Na Břečkárně

District: Kutná Hora
16. 01. 2023
From: Jiřina

Naprostá spokojenost

Kemp Na Břečkárně

District: Kutná Hora
27. 08. 2022
From: Petr Melich

Absolutní spokojenost!

Kemp Na Břečkárně

District: Kutná Hora
05. 02. 2018
From: Zuzana Farkasova

Dobry den,do Rataji jezdim 39 let,nejkrasnejsi misto na zemi je pro me prave tam,jen me mrzi,ze skoro nic nezustalo puvodni,jinak uzasne misto...