Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2888x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-06-27 | Autokemp Ždáň
3 mista/6 osob

Date from 2026-08-15 | Apartmány Orlík-Loužek
2 Erwachsene und 1 Kind 10 Jahre altApartment oben

Date from 2026-06-12 | Kemp Na Břečkárně
2 místa pro stany + 2 osoby

Date from 2026-07-14 | Autokempink Dřenice
3 er Hütte

Date from 2026-06-26 | Chatová osada U Lesa
Ubytovani s 4/6L

Date from 2026-06-18 | Autokemp BALDI Jesenice
1× Stellplatz für PKW mit Wohnwagen,2 Personen, Strom Strom

Date from 2026-06-12 | RS Višňová u přívozu

Date from 2026-06-27 | Tábořiště Leskovec
1 stan + 2 dospělí + 2 děti + 1 auto

Date from 2026-07-04 | Koupaliště Lido
1 Stellplatz

Date from 2026-06-26 | Tábořiště Leskovec
1místo u vody + přípojka




Discussion and reviews

Chatová osada Soukeník, Sezimovo Ústí

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Chatová osada Soukeník

District: Tábor
11. 07. 2023
From: ondřej

No byli jsme v sezoně ale příšerný václavák a matějská v jednom. V restauraci nic dobrého, žádná polévka nebo dobrá hotovka, jen samé smažené na zkažení žaludku. Pivo nic moc, jako by kolem nebyl žádný dobrý místní pivovar.

Chatová osada Soukeník

District: Tábor
12. 07. 2018
From: Helena a Pavel

Byli jsme zde na dovolené .Musíme VŠE jen pochválit.Moc se nám líbilo,příjemné prostředí i lidi.Přijedeme znovu!

Chatová osada Soukeník

District: Tábor
10. 07. 2016
From: Vladimír Urban

Jen kladné hodnocení. Rodiče sem jezdily asi 7 let a to i s námi nebo pak už bez nás. No a nyní chceme navázat s Našimi dětmi ...Snad je vše tak skvělé jak bývalo.