Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4092x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3406x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3108x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2770x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-07-04 | ATC FREE STAR Strachotín

Date from 2026-06-26 | Kemp Country Bečice Lužnice
3stany 6osobMísto u ohniště a možnost mít dodávku u stanů

Date from 2026-07-11 | Autocamping Hluboký
5L chatka

Date from 2026-06-19 | AUTOKEMP Liberec
5 2 1 Bungalow für 2 Personen, 5 Personen in 5 Zelten

Date from 2026-06-19 | Vodácké tábořiště Dobršín
12 osob

Date from 2026-07-02 | Autocamping Klatovy
1 Zeltplatz und 2 Personen1Stellplatz für Wohnwagen und kleines Zelt, 5 Personen

Date from 2026-08-08 | Kemp Ranč Bystřička
2Personen+ 2 Kinder

Date from 2026-08-03 | Autokemp Kamencové jezero
1x Stellplatz für Wohnwagen + Auto, mit el.An., 2 Erwachsene + 3 Kinder (3, 6, 14 Jahre)

Date from 2026-06-21 | Autocamp Erika
Auto z naniotemAuto z namiotemAuto z namiotem

Date from 2026-08-14 | Tábořiště Soumarský Most
1x Zeltplatz + 2 Erwachsene + 1 Kind (3 Jahre)




Discussion and reviews

Masarykův tábor YMCA, Soběšín

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Masarykův tábor YMCA

District: Kutná Hora
25. 03. 2012
From: ELISKA TUZAROVA

byli jsmev kempu v srpnu 2011 s mamou a kamaradkou bylo tam super hlavne kucharky moc dobre varily. bylo tam fajn.

Masarykův tábor YMCA

District: Kutná Hora
05. 08. 2010
From: Petr

Byly jsme v kempu jednu noc pod stanem a bohužel nas zradilo počasí, takže jsme si to prakticky neužili, pan správce byl ale velmi příjemný a celkem pohodář.