Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4091x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3404x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3107x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2768x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-06-27 | Autocamp Slapy Skalice

Date from 2026-06-10 | RS Pohoda

Date from 2026-06-22 | Camping Amerika
1x Stellplatz Wohnwagen, 2 Personen, Strom und Wasser, 1 Hund

Date from 2026-07-05 | Autokemp Hamr na Jezeře
obytný vůz, 1x el přípojka, 2x dospělý, 2x pes

Date from 2026-08-17 | Pension a autokemp Klášterský Mlýn

Date from 2026-06-13 | Kemp Yacht Club Dyje
1x Zelt für 2 Personen

Date from 2026-06-20 | Tábořiště a kemp U Lemura

Date from 2026-07-03 | Kemp TJ Vltava
1 Auto mit Dachzelt, 2 Erwachsene

Date from 2026-07-05 | Rekreační zařízení Veronika
Chata pro tři osoby

Date from 2026-11-07 | Autokempink Konopáč
2L




Discussion and reviews

Chatová osada U KOUPALIŠTĚ (bývalého), Nové Město nad Metují

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

26. 09. 2024
From: Petr Voců

Naprosto úžasný pobyt. Byli jsme tu s vnuky od 19. do 26.8. 2024. Pan Hruška - majitel naprosto fenomenální a stránky osady naprosto vyčerpávající informace, dal si s tím opravdu záležet. Vybyvenost vynikající, na požádání se poskytne i varné a jídelní nádobí. Nejvíc se nám líbily vycházky do Klopotského údolí a podel řeky Metuje do Pekla. Děkujeme. Voců - Jindřichův Hradec

24. 09. 2012
From: Lucie

Zpětně bych chtěla poděkovat panu majiteli. I když jsme přespávali jen jednu noc, pán byl moc ochotný už při rezervaci, a stejně tak při ubytování. Chatka čistá vonící, sprchy taky tak. Navrch jsme dostali ještě nepřeberné množství informací o okolí, různých zajímavostech a možných výletech v blízkém i vzdáleném okolí. Podle jeho rad těď plánujeme třeba nadcházející víkendový výlet. Ještě jednou děkujeme

19. 01. 2009
From: Koutný

Prosím o zprávu, kolik by stála chatka pro 2 osoby na noc. Měli bychom zájem na 1 týden v měsíci srpnu. Jaké další poplatky: auto, jiné poplatky. Děkuji.

17. 01. 2009
From: Hana Hejsková

Dobrý den. Já mám k Vám prosbu. Když bys me si u Vás chtěli objednat chatku, na červen, tak to by bylo 105kč na den za osobu?A platí ne celý dvouletý dítě? Ještě se chci zeptat, když by byla jedna postel volná, museli by jsme jí zaplatit? A kdy by se to mělo objednat, už ted, nebo až v květnu. Předem Vám moc děkuji za odpověd. S pozdravem Hejsková

02. 10. 2008
From: Martina

Velice příjemný malý kemp, čisté chatky s vlastním WC, dvěma místnostmi, sejfem, lednicí,... Majitel vždy ochotný poradit. Doporučuji i rodinám s malými dětmi - oploceno.