Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4116x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3419x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3120x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2790x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-06-20 | Kemp Yacht Club Dyje
1 Zeltplatz 1 kemp

Date from 2026-07-23 | Autokemp CHABAŘOVICE
2L chatka

Date from 2026-06-15 | Kemp Podskalí
Stellplatz Wohnmobil

Date from 2026-07-04 | Autokemp Ždáň
6L chatka a 5 osob + auto

Date from 2026-07-07 | Bohemian Camp
3L chata

Date from 2026-06-12 | Kemp Čertoryje
Chatka pro 6 osob,lůžkoviny + topení

Date from 2026-08-01 | Landal Marina Lipno

Date from 2026-06-25 | Kemp Obora Veltrusy
1x os auto 1x obytný přívěs. přípojka el ,

Date from 2026-08-21 | Šiška Kemp
1 chatka - 2 dospělí + 2 děti (4 a 6 let)

Date from 2026-06-16 | Chatová osada Višňová Hájek




Discussion and reviews

Tábořiště Na Říhovkách, Bechyně

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

10. 08. 2025
From: Martin

Z důvodu úmrtí správce je od 10.8. 2025 trvale uzavřeno. Jedná se o soukromý pozemek, bez vědomí majitele je vstup zakázán.

31. 07. 2013
From: xscudo

kolem tohoto kempu jen projet. bordel...špína...humus....sprostá správcová a dědek ji přizvukuje...děsný

02. 06. 2013
From: Hana

Děsnej kemp , nerudná správcová!!!!

09. 07. 2012
From: Blanka Musilová

Tak sem už nikdy!!!! Jedeme půl hodiny s malými dětmi v bouřce po vodě, nikde žádné místo, kde se schovat. Přijedeme k molu, kde zakotvíme naši loď. Pravda, místo je označeno jako kotviště pro převozní veslici, ale místa je tu dost, navíc v bouřce se nejspíš nikdo nebude nechávat převážet. Vystoupíme, abychom se schovali pod přístřeškem a zahřáli se čajem. Ale co se nestane - hospodský nás vyhodí a to dost nevybíravým způsobem - bouřka nebouřka, pobrekávající děti přehlíží. No děs!!!!