Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion and reviews

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ, Nová Ves

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ

District: Mladá Boleslav
18. 08. 2019
From: Libuš Josefy

Vaří výborně, kemp čistý,sympatický, ale!!!je vedle kempu Nebe,který anoncuje,že je trochu hlučnější, ale my s kolegy jsme si k ránu sbalili stany a odjeli, protože s takovými decibely jsme se nikde nesetkali...policie řekla, že to je normální...a další věc: odevzdali jsme 2 žluté karty s čísly a dvoje klíče, ale vráceno 200,-Kč nám bylo jen za jedny klíče,s odůvodněním,že k druhým nemáme potvrzení o zaplacení,....takže neseriozní jednání...ani nám při předání nebylo řečeno,že se k navrácení 200,-Kč zálohy máme proukázat nějakým potvrzením, od kterého tam mají nota bene-kopii...takže vyčuránkovství...

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ

District: Mladá Boleslav
22. 07. 2016
From: Kryštof

Tráva v kempu byla posekaná - neposekaná, dlouhá, trčela. A když prší, tak je problémem spodní voda, která hodně rychle prosakuje na povrch. Naopak příjemná je paní v bufetu a má i dobré pivo. Společenská místnost je jak z domu hrůzy a podnapilý správce to celé korunuje. Ovšem pozor - k rybníku jdete přes pozemek mladého technopříznivce, který tvrdí, že je to jeho zahrada a že vás milostivě nechá projít. Má tam hezké beachvolejbalové hříště, na kterém jsme dvakrát hráli, pak mu to začalo vadit a chtěl stovku za hodinu. Příště raději jinam, nedoporučuji.

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ

District: Mladá Boleslav
21. 09. 2014
From: pepa novák

jsou tu 4roky staré fotky kempu kemp vypadá teď jinak hlavně okolí pláže je zvelebené

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ

District: Mladá Boleslav
09. 08. 2013
From: Barbora Windrichová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli byste měli volnou chatku pro 2 dospělý a 2 děti od 13.8-16.8.2013 děkuji předem vám předem za odpověd.