Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Last Booking:

Date from 2026-07-29 | Kemp Krumlov
1 camper 7.5 meter 4 persons

Date from 2026-02-20 | Camp Vřesná
1x

Date from 2026-06-19 | Kemp Oáza
1xStellplatz für Caravan + Auto, inkl. Strom, 1 Erwachsener + 1 Kind

Date from 2026-08-15 | Areál Drhleny v Českém ráji

Date from 2026-08-08 | Chaty Zvůle

Date from 2026-07-04 | AUTOKEMP Liberec
6x chatka s WC pro 6 rodin

Date from 2026-05-22 | Autokemp Kristýna Jiránek
Bungalow 3 Personen

Date from 2026-07-24 | Autocamp Červený Hrádek

Date from 2026-07-23 | Autokemp Jezero
4L chatka

Date from 2026-05-22 | Autokempink Dřenice
1x Stellplatz mit Strom, VW Camper, 2 Personen




Discussion and reviews

Autokempink U Splavu, Hovězí

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
29. 10. 2019
From: Jørgen Holst Kjær

everything is ok. Only one thing is missing, and it is Maruska. Therefor only three stars. Been there for the last 25 years. Jørgen From Denmark

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
23. 06. 2017
From: hana a Ivo Kvasice okr.Kroměříž

Do kempu U Splavu jezdíme již 9let, minimálně 2x za sezonu. Nejlepší dovolená. Levné, pohodlné ubytování, přijemné prostředí, klid a pohoda. Velmi příjemný personál, čisté sociálky i sprchy, vřelá obluha v hospůdce (zlatá naše paní Maruška) .Děkujeme!!!!!!

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
14. 08. 2016
From: Angela - Litomyšl

Tento kemp mohu všem doporučit - velice milý a ochotný personál, skvělé ubytování v chatičce za dobrou cenu.
Vždy čisté sociální zařízení - toaletní papít byl stále :o)
Pořád tekla teplá voda - sprchování bez žetonů - již v ceně pobytu což bylo také skvělé.
Skvěle vybavena kuchynka - kde si můžete uvařit.
V kempu je klid jen krásně hučí řeka :o)
Hřiště pro malé děti , koupání možné v řece kde si užijí i malé děti.
Základní potraviny možno zakoupit na místě ... obsluha hospůdky velice příjemná.Užili jsem si krásnou dovolenou - všem doporučujeme a zase se někdy vrátíme.

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
16. 07. 2015
From: ZDENĚK HAMŠÍK

kemp znám pouze z paluby automobilu.je hezký a tím že je na valašsku je skvělý....

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
25. 07. 2013
From: Trávníčkovi - Mladá Boleslav

Můžeme jen doporučit... Dnes jsme se vrátili, v kempu, klid, čisto, teplá voda a toaletní papír vždy. V kempu příjemní lidé, malý obchůdek a hospůdka s příjemnou a přátelskou obsluhou. Opět zavítáme!!!!!!

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
28. 08. 2012
From: Marie - Bohumín

V kempu jsme byli moc spokojení. Všude bylo pořád čisto, pořádek, velmi příjemné prostředí a klid. K dispozici zařízená kuchyňka, lednice, teplá voda k sprchování tekla celý den a toaletní papír nikdy \"nedošel\":-) V areálu možnost zakoupení základních potravin a přes cestu naproti je Koliba a prodávají i točenou zmrzlinu. Poblíž je sice silnice a trať, kde občas projede motoráček, ale nevnímali jsme to rušivě. Výhodou je taky možnost koupání v řece. Určitě tento kemp znovu navštívíme a doporučujeme.

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
31. 03. 2011
From: Tereza Ovčáčíková

Dobrý den, na chatku jedeme poprvé a chtěla jsem se zeptat, jestli když bysme přijeli, museli zaplatit chatku i každá osoba ještě dalších těch 45kč a pak ještě i za auto, nebo se platí jen ta chatka a ta cena těch osob je už v tom? Děkuji předem za odpověď. Tereza Ovčáčíková

Autokempink U Splavu

District: Vsetín
23. 06. 2009
From: Markéta-Děčín

Bylo to tam moc super
!! Dekuji.