Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 3478x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 2996x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2736x

Chatová osada Plesar

Staré Splavy 2689x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-08-13 | Autokemp Komorník
1 místo, 2 osoby.el. pripojka

Date from 2026-08-21 | Kemp Vltava
1 krát 4L chatka malá, 1krát 4L chatka velká

Date from 2026-06-27 | Kemp Podskalí
1 místo pro stan + 2 osoby + 2 děti (6 a 14 let)

Date from 2026-06-20 | Kempík Pazderna pod hrází Suchý

Date from 2026-06-17 | Autokemp Baron
10 stanů, 20 osob

Date from 2026-08-18 | EUROCAMP BARBORA
4L

Date from 2026-07-02 | Kemp Březový Háj
2L pokoj

Date from 2026-06-18 | KEMP Pod Smrkem
1L1L

Date from 2026-06-09 | Minikemp Areál Nový rybník
1 místo pro obytňák 5,5m, 2 dospělí a rok a pul dítě, EL

Date from 2026-06-23 | AUTO-AQUA-CYCLO CAMP Ostrožská Nová Ves
2L chata 2 osoby




Discussion and reviews

Autocamp Zátiší, Jablonec nad Jizerou

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autocamp Zátiší

District: Semily
06. 09. 2023
From: václav

Já bych řekl dobrej kemp pro nenáročné a hlavně pohoda !

Autocamp Zátiší

District: Semily
22. 05. 2023
From: Rathner, Carol

I was there for 1 Night, pay 270,-Kr, If you want a quiet and safe place - don't take this autocamp. People, drinking to much and thank haven't respect to guests. Better Change and surch Others pleace. Thits i See and feel for this place. Wish good summertime... ;-)

Autocamp Zátiší

District: Semily
04. 12. 2008
From: Jirka

Dobry den, nevadí když přijedem na soustředení v cervenci nebo v srpnu??