Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 3592x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3079x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2821x

Chatová osada Plesar

Staré Splavy 2689x

Best rated camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 points

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 points

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 points

Last Booking:

Date from 2026-06-24 | Kemp pod Pustevnami
1 Stellplatz Größe L

Date from 2026-06-18 | Kemp Milčany
Dobrý den, poptáváme možnost 1 obytňák FIAT, 2 osoby-senioři na 18-21.6.

Date from 2026-08-15 | Kemp Výsluní
7L7L

Date from 2026-07-25 | Autocamp Šternberk

Date from 2026-06-19 | Kemp Na Břečkárně
8 stanů

Date from 2026-08-21 | Autocamping Hluboký
3L chatka

Date from 2026-07-10 | Autokemp "U Vody"
2, jeden na aute, druhy na zemi

Date from 2026-06-19 | Kemp u jezera
1xStellplatz am Wasser m.el.Anschluß 2 Personen 5 Nächte

Date from 2026-08-10 | Autocamping Hluboký
Apartman 3L

Date from 2026-06-16 | Kemp Hoštice
4L chatka+ 4 osoby+ luzkoviny




Discussion and reviews

Autocamp Zátiší, Jablonec nad Jizerou

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autocamp Zátiší

District: Semily
06. 09. 2023
From: václav

Já bych řekl dobrej kemp pro nenáročné a hlavně pohoda !

Autocamp Zátiší

District: Semily
22. 05. 2023
From: Rathner, Carol

I was there for 1 Night, pay 270,-Kr, If you want a quiet and safe place - don't take this autocamp. People, drinking to much and thank haven't respect to guests. Better Change and surch Others pleace. Thits i See and feel for this place. Wish good summertime... ;-)

Autocamp Zátiší

District: Semily
04. 12. 2008
From: Jirka

Dobry den, nevadí když přijedem na soustředení v cervenci nebo v srpnu??