Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Last Booking:

Date from 2026-07-13 | Autokemp Kačer
auto, karavan, 2osoby, el.přípojka

Date from 2026-06-04 | Autokemp Kristýna Jiránek
1 Wohnanhänger mit Strom, 5 Personen

Date from 2026-07-06 | Autocamp na kopci
Budova- 3 osoby

Date from 2026-06-24 | Camping Rožnov
29 osob + 2 vyučující (13 Chl + 16 Dív.)

Date from 2026-07-11 | Obecní kemp Staňkov
Bungalov

Date from 2026-08-03 | Sport & Relax areál Bozeňov

Date from 2026-06-17 | Kemp Obora Veltrusy
Hütte für 4 Personen

Date from 2026-07-11 | Autokempink Nové Městečko
4L chatka ,4 osoby, lůžkoviny

Date from 2026-08-03 | Autokemp VESELÝ HABR
2 dospělí a 3 děti (12,10,4)

Date from 2026-08-10 | Kemp U Fíka - Nahořany
3 × chaty 6L




Discussion and reviews

Autokemp u Věže Hořice, Hořice

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
18. 08. 2024
From: Martina Ka

Do kempu jsme se vrátili po 27ti letech, ne s dětmi, ale s vnoučaty. Červenec 2024. Za nás pochvala. Chatka s kuchyňkou a soc. zařízením. Zařízení dostačující, všude čisto, areál posekaný, klidný. 4 vnoučata si to užily bez auta i mobilů. Cena za ubytko nádherná. Výlety do okolí super. Vrátíme se.

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
12. 09. 2023
From: Miroslav Svoboda

V tomto zařízení jsem byl už po druhé před covitem a nyní v srpnu,kdybych nebyl spokojen už tehdy nevracel bych se.Ubytování dobré,nejsme nároční,nevadí mě WC a umývárka mimo chatu,jen letos byly postele trochu vrzavější než minule,každé otočení bylo dost slyšet jinak v poho.Jen jedna věc v restauraci jen smaženaá jídla a celý týden stejná,ale jinak chutné,odpovídající porce (dost velké) i cena v pořádku . V budoucnu se rád vrátím škoda že jsem letos nesehnal místo na ubytování na závody,bylo vše obsazeno v okolí.Snad příště.

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
16. 01. 2023
From: Alča

Za mě spokojenost, personál vstřícný, ochotný.

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
07. 09. 2022
From: B. Rathouský

V kempu jsme byli s karavanem, s vnoučaty. Personál byl vstřícný, kemp byl upravený, sociální zázemí trvale čisté, kapacitní, vybavené toaletním papírem+ mýdlem, teplá voda trvale dostupná. "Věž", která je částečně součástí kempu, dává pobytu zvláštní, příjemnou atmosféru. Cenu za pobyt (to vč. napojení na elektřinu) považuji za bezkonkurenční.

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
20. 08. 2022
From: václav

Kemp jsme navštívili těsně po závodech a skoro na všech byla vidět únava - musím ale podotknout že všude čisto a super jednání dokonce i v místní restauraci nám vyšli vstříc a udělali jídlo dle přání za mne pochvala !!

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
08. 11. 2019
From: Petr

Ven si rohlík a nezlob třeba měli polední pauzu a nebo zajed si jinam ttřeba do Jínolic ahoj

Autokemp u Věže Hořice

District: Jičín
20. 07. 2019
From: Martin

Dlouhé čekání na obsluhu.