Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 2321x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 1932x

Kemp Koruna

Zlatá Koruna 1798x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1608x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 points

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 points

My viewed:

Kemp u KUDLAJZE

Jevišovce South Moravia

Discussion:



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

Camping Matyáš

District: Praha-západ
17. 09. 2023
From: Hana Korbová

Naprosto úžasný kemp a majitelé také skvělí, vše tam byli úžasné, takové koupelny jsem nikde neviděla i vyhřívané, plno hraček kol houpacek a krásně čisto všude, všem doporučuji. (7)Camp reviews »

Kemp za humny

District: Jindřichův Hradec
17. 09. 2023
From: Pavla

Jezdíme sem 30 let s par přestávkami a vždy jsme byli spokojeni. Majitele nám vycházeli vstříc. Mohu říci , ze se z nás stali kamarádi. Tak jim přeji, ať se stále dari…???????? (9)Camp reviews »

Camping Praha Klánovice*****

District: Praha-město
17. 09. 2023
From: Anna vankova

Krásný kemp příjemný personál byli jsme v srpnu v karavanu a moc jsme si to užili všude čisto všem moc doporučuji pokud zdraví dovolí příští rok se určitě vracíme Vaňková Ústí n.l. (1)Camp reviews »

Chatová osada V Údolí Kurandov

District: Mladá Boleslav
16. 09. 2023
From: Lenka Outratova

Chatka trochu retro, ale čisto. Krásná krajina, uprostřed Ráje, takže paráda, blízko výborná hospůdka za dobré ceny, kam jsme se vraceli na obědy.. doporučuji (6)Camp reviews »

Kemp Osoblaha

District: Bruntál
16. 09. 2023
From: Helena Berková

Vše super, příjemný personál, jen nebylo funkční koupaliště. (3)Camp reviews »

Chatový tábor na Střele

District: Plzeň-sever
16. 09. 2023
From: capkova76@seznam.cz

Byly jsme spokojeni. (1)Camp reviews »

TJ Tatran Poštorná,z.s.

District: Břeclav
16. 09. 2023
From: honzacheb@gmail.com

Na jednu noc nemají zájem ubytovat (3)Camp reviews »

Kemp Vranov

District: Tachov
16. 09. 2023
From: Jindra

V kempu jsem byl dvě noci a protože zde čtu asi smyšlené komentáře,které sem píše asi sám presonál tak zde napíši svůj poznatek. Personál nejspíše se oddává docela dost konzumaci alkoholu, jelikož v recepci před paní stál lahváč piva, který přede mnou paní aniž by se styděla veselé konzumovali, nežli si mne zapsala uběhla půl hodina-tragédie, evidentně to pivo nebylo první.Vzhledem k záškubům její hlavy asi nevyléčená alkoholička,která neví co dělá. Další ,,exot" přišel po jejím zavolání a tady se nezlobte, že uvedu ,, měl ho jako z praku"!Táhlo z něj jako že sudu- asi více vodky a 3x nás přemisťoval, náš první dojem na něj dle vzhledu že se jedná o člověka bez domova, kterého kemp v rámci charity zaměstnává. Další zážitek byl s majitelem kempu, který si k nám bez pozvání stoupnul, vykládal nám kolik toho má na starosti a jak má malý důchod...a tak jsme mu nabídli pivo a štamprli, po vypití nás k našemu potěšení opustil s tím, že má v karavanu samotného psa.. po chvilce somroval u chatičky. Jinak kemp by to nebyl špatný, je v hezkém prostředí jenom by to chtělo nabídnout hostům soukromí, ale i zábavu. A vážený personále, my jsme přišli odpočívat a užít si a ne poslouchat, vaše nářky jak toho máte moc na práci. To si stěžujte majiteli, ten by místo somrování vám mohl ulehčit. Co se týká kiosku, jídlo fajn, vlastně i moc dobré, ale paní tak nějak neví, že když otevírá, že musí odtočit staré pivo z trubek.Nebusu ani doporučovat,ale ani nedoporučovat. (27)Camp reviews »

Autocamp Slavoj

District: Litoměřice
16. 09. 2023
From: Anna

Přijeli jsme na vikend 9/23,v chatkách nejsou lednice ,tak jídlo ,pití jsme dali do společné lednice na kuchyňce , jaké překvapení ráno když jsme si chtěli jídlo i pití vzít sebou na turistiku a tam nic ,zmizelo včetně látkové tašky.No příště sem už ne (15)Camp reviews »

Cyklokempy Loděnice

District: Ústí nad Labem
15. 09. 2023
From: Daniel Vít

No čuměl jsem jako blázen. Jednání Pana Šéfa a přístup celého personálu se konečně rovná Evropské kvalitě. Čistota, hygiena na WC a ve sprchách, prostě super. Jsem rybář tak jsem lovil ryby, pokaždé když jsem navštívil toalety bylo všude čerstvě vytřeno, WC papír doplněn, ručníky také a všude příjemná vůně včetně desinfekce. Jídlo dobré, hudba také, pivo dobře točené do vymrzlého skla. Musím říct že jsem byl opravdu spokojen a už se těším příští měsíc mám dovolenou a pojedu se přesvědčit jestli zde nekecám. Čau všem rybář Dandy Karlovy Vary (1)Camp reviews »