Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 2419x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2040x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1704x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 1516x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 points

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 points

My viewed:

Koupaliště s kempem Dolní Bukovina

Dolní Bukovina Central Bohemian Region

Discussion:



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings
26. 07. 2008
From: Lída

Dobrý den, moc se mi Váš kemp líbí a chtěla bych se zeptat, když přijedeme 2 dospělí, 1 dítě 12 let a 1 malý 4kg psík, kolik nás bude stát ubytování v chatce na den? A ještě prosím, je v okolí nějaký vyhřívaný bazén? Děkuji moc za odpověď Lída Turnov (2)Camp reviews »

Kemp "U Kateřiny" ve Štramberku

District: Nový Jičín
26. 07. 2008
From: Lída

Dobrý den, moc se mi Váš kemp líbí a chtěla bych se zeptat, když přijedeme 2 dospělí, 1 dítě 12 let a 1 malý 4kg psík, kolik nás bude stát ubytování v chatce na den? A ještě prosím, je v okolí nějaký vyhřívaný bazén? Děkuji moc za odpověď Lída Turnov (11)Camp reviews »

Koupaliště - autocamp PŘÍBOR

District: Nový Jičín
26. 07. 2008
From: Lída

Dobrý den, moc se mi Váš kemp líbí a chtěla bych se zeptat, když přijedeme 2 dospělí, 1 dítě 12 let a 1 malý 4kg psík, kolik nás bude stát ubytování v chatce na den? A ještě prosím, je v okolí nějaký vyhřívaný bazén? Děkuji moc za odpověď Lída Turnov (4)Camp reviews »

Penzion a chatky Liščí Mlýn

District: Nový Jičín
26. 07. 2008
From: Lída

Dobrý den, moc se mi Váš kemp líbí a chtěla bych se zeptat, když přijedeme 2 dospělí, 1 dítě 12 let a 1 malý 4kg psík, kolik nás bude stát ubytování v chatce na den? A ještě prosím, je v okolí nějaký vyhřívaný bazén? Děkuji moc za odpověď Lída Turnov (3)Camp reviews »

Camping Rožnov

District: Vsetín
26. 07. 2008
From: Lída

Dobrý den, moc se mi Váš kemp líbí a chtěla bych se zeptat, když přijedeme 2 dospělí, 1 dítě 12 let a 1 malý 4kg psík, kolik nás bude stát ubytování v chatce na den? A ještě prosím, je v okolí nějaký vyhřívaný bazén? Děkuji moc za odpověď Lída Turnov (28)Camp reviews »

District:
26. 07. 2008
From: Lída

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když přijedeme 2 dospělí, 1 dítě 12 let a 1 malý 4kg psík, kolik nás bude stát ubytování v chatce na den? Děkuji moc za odpověď Lída Turnov (4)Camp reviews »

Kemp Milčany

District: Česká Lípa
25. 07. 2008
From: Ondrášek

Líbilo se mi tam ještě víc než těm třem... A nejvíc se mi líbilo když jsem byl s Lukášem na houbách =D (7)Camp reviews »

Kemp Milčany

District: Česká Lípa
25. 07. 2008
From: Silvinka

Líbilo se mi tam ještě víc než těm dvoum.. (7)Camp reviews »

Kemp Milčany

District: Česká Lípa
25. 07. 2008
From: Lukášek

Mě se tam taky moc líbilo.. =) Byl jsem tam se Sabinkou =D (7)Camp reviews »

Kemp Milčany

District: Česká Lípa
25. 07. 2008
From: Sabinka

V kempu Milčany se nám moc líbilo.. (7)Camp reviews »