Velmi rádi se vracíme do penzionu U nás doma. Oceňujeme zejména ochotu paní majitelky, vřelost a výtečnou kuchyni! (1)Camp reviews »
Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »
Velmi rádi se vracíme do penzionu U nás doma. Oceňujeme zejména ochotu paní majitelky, vřelost a výtečnou kuchyni! (1)Camp reviews »
Boli sme tam jednu noc. Prostredie je krasne,umocnuje ho bezprostredny pobyt pri nadhernom rybniku. Samotny kemp je miestom ako keby sa tam zastavil cas a vladol tam duch socializmu. Prijemny pan na recepcii v tielku, do chvile ked sa vyskytne problem v kombinacii skoncenia pracovnej doby a nie prilisnej ochoty riesit problem zaplatenych sluzieb zakaznika. Zakaznik si vyriesi svoj problem k spokojnosti oboch stran😂😂😂. Kazdy z nas ma ine poziadavky,no porovnavam s inymi zariadeniami poskytujucich sluzby tohto typu za rovnake peniaze. (71)Camp reviews »
Kemp je vybaven především pro karavany, nikoliv pro stanaře. Chybí tu kychyňka na vaření a společenská místnost při dešti. My jsme v kempu byly právě za dešťů a neměli se kam schovat. (2)Camp reviews »
Dobry den. Prostredi fajn, prijemne. Chatka cista, vzhledem k cene parada. WC sice ciste ale nezavrete se tam ( zpuchrele dvere). Sprchovy kout bez zavesu, zrcadlo ve kterem se nevidite.:( Hriste pro deti zarostle.Kuchynka, to je pardodie. Skoda, tak krasne by to tam mohlo byt kdyby se nekdo snazil. Je smutne, ze mesto Veltrusy na tom nema zajem. Je to ostuda, vedle obora. Spatna vizitka.:( Pani spravcova prijemna, komunikace dobra. (21)Camp reviews »
Byli jsme v srpnu i s vnukem vše o.k. jen počasí nebylo nic moc,ale to sičlověk nevybere. Jen k jezeru pěšky se to dalo docela šlapat,lepší bylo jet autem. Jedna restaurace s hotovkama kde se dobře vaří a velké porce, tam jsme chodili nejčastěji. Jako zábava minigolf. (9)Camp reviews »
Příjemný pan domácí , ve všem nápomocný a chatky čisté (7)Camp reviews »
Klidný a čistý kemp, sociálky čisté několikrát za den uklizeny. Ochotný personál, skvělá hospůdka, přijatelné ceny. Byli jsme nad míru spokojeni. (24)Camp reviews »
Byli jsme zde na školním výletě, vše bylo perfektní, včetně objednaných aktivit, výborné jídlo, příjemní a milí hostitelé. Vřele doporučujeme. (1)Camp reviews »
Klidné a čisté ubytování. Každý rok ukončení vodácké jízdy. Personál velice ochotný a kuchyň výborná. (10)Camp reviews »
V chatce rošty a matrace by potřebovaly vyměnit, přijeli jsme s bolavými zády domů, lednice zapáchala. Jinak krásné prostředí. (71)Camp reviews »
To add a review, click on the campsite or find it.